Ota yhteyttä

Täytä oheinen lomake niin olemme tarvittaessa sinuun yhteydessä.

Voit myös halutessasi antaa palautetta sivuistamme.

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Info

Info: sihteeri@lvi-naiset.fi

LVI-Naiset ry:n hallitus vuonna 2019

Puheenjohtaja

Saara Vänskä
Colliers International Finland
gsm 045-678 2034
salvanska@gmail.com


Varapuheenjohtaja
  

Katja Hakoneva
ABB Oy
gsm 050-332 4956
katja.hakoneva@fi.abb.com

Sihteeri

Ann-Mari Anttila
Insinööritoimisto ETC Oy
gsm 045-162 3055
ann-mari.anttila@etc.fi


Rahastonhoitaja
 

Heidi Hieta
Ziehl-Abegg Finland Oy
puh 050-581 8003
heidi.hieta@gmail.com

Viestintävastaava

Jaana Hjelm
Halton Oy
gsm 0400-377 962
jaana.hjelm@halton.com


Jäsen

Hannamari Lindström
Wavin Finland Oy
gsm 040-541 1322
hannamari.lindstrom@wavin.com

 
Varajäsenet:  

Hanna-Kaisa Jalasjoki
Laakeriteam Oy
gsm  050-595 1911
hanna-kaisa.jalasjoki@elisanet.fi

Sinikka Valmiala
Onninen Oy
puh 040-764 1545
sinikka.valmiala@onninen.com


Jäseneksi

Yhdistyksen jäseneksi voi liittyä talotekniikka-alaa opiskeleva, alalla työskentelevä tai sidosryhmissä toimiva alasta kiinnostunut nainen, joka hyväksyy yhdistyksen tarkoituksen ja säännöt. Kannatusjäseneksi voidaan hyväksyä kaikki henkilöt tai yhteisöt, jotka suorittavat yhdistyksen vuosittain määräämän kannatusjäsenmaksun.
- yksityishenkilöt 30 €
- yritykset 150 €

Lähetä jäsenhakemuksesi sivun alareunassa olevan linkin kautta yhdistykselle tai sähköpostiin sihteeri@lvi-naiset.fi ja kerro itsestäsi ja halustasi liittyä mukaan ryhmään iloiseen.

Vuodelle 2019 yhdistyksen jäsenmaksu on 30 €, opiskelijoille ensimmäinen vuosi on veloitukseton, opiskelujen loppuun saakka 15 €.

Kaikki talotekniikka-alalla toimivat naiset ovat tervetulleita yhdistykseemme mukaan!

Liity jäseneksi tästä