Ota yhteyttä

Täytä oheinen lomake niin olemme tarvittaessa sinuun yhteydessä.

Voit myös halutessasi antaa palautetta sivuistamme.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Info

Info: sihteeri@lvi-naiset.fi

LVI-Naiset ry:n hallitus vuonna 2018

Puheenjohtaja
Katja Hakoneva
ABB Oy
gsm050-332 4956
katja.hakoneva@fi.abb.com

Varapuheenjohtaja  
Saara Vänskä

gsm  045-678 2034
salvanska@gmail.com

Sihteeri
Jaana Hjelm
Halton Oy
gsm 0400-377 962
jaana.hjelm@halton.com

Rahastonhoitaja 
Riina Heikkilä
Sweco Talotekniikka Oy
puh 044-5481923
riina.heikkilä@sweco.fi

Tiedotusvastaava
Leena Katajamäki
Mako Oy
gsm  040-835 2923
leena.katajamaki@mako.fi

Jäsen
Ksenia Ruuska

gsm 040-487 1647
ksenia.ruuska@gmail.com

 

Varajäsenet:  
Hanna-Kaisa Jalasjoki
Laakeriteam Oy
gsm  050-595 1911
hanna-kaisa.jalasjoki@elisanet.fi

Sinikka Valmiala
Onninen Oy
puh 040-764 1545
sinikka.valmiala@onninen.com


Jäseneksi

Yhdistyksen jäseneksi voi liittyä talotekniikka-alaa opiskeleva, alalla työskentelevä tai sidosryhmissä toimiva alasta kiinnostunut nainen, joka hyväksyy yhdistyksen tarkoituksen ja säännöt. Kannatusjäseneksi voidaan hyväksyä kaikki henkilöt tai yhteisöt, jotka suorittavat yhdistyksen vuosittain määräämän kannatusjäsenmaksun.

Lähetä jäsenhakemuksesi sivun alareunassa olevan linkin kautta yhdistykselle tai sähköpostiin sihteeri@lvi-naiset.fi ja kerro itsestäsi ja halustasi liittyä mukaan ryhmään iloiseen.

Vuodelle 2017 yhdistyksen jäsenmaksu on 25 €, opiskelijoille ensimmäinen vuosi on veloitukseton.

Kaikki talotekniikka-alalla toimivat naiset ovat tervetulleita yhdistykseemme mukaan!

Liity jäseneksi tästä!