Ota yhteyttä

Täytä oheinen lomake niin olemme tarvittaessa sinuun yhteydessä.

Voit myös halutessasi antaa palautetta sivuistamme.

           

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Info

Info: sihteeri@lvi-naiset.fi

LVI-Naiset ry:n hallitus vuonna 2017

Puheenjohtaja
Katja Hakoneva
ABB Oy
gsm050-332 4956
katja.hakoneva@fi.abb.com

Varapuheenjohtaja  
Maarika Maury
Kissconsulting Oy
gsm  050-5900412
maarika@kissconsulting.fi

Sihteeri
Ksenia Ruuska

gsm 040-487 1647
ksenia_ruuska@hotmail.com

Rahastonhoitaja 
Riina Heikkilä
Sweco Talotekniikka Oy
puh 044-5481923
riina.heikkilä@sweco.fi

Tiedotusvastaava
Leena Katajamäki
Mako Oy
gsm  040-8352923
leena.katajamaki@mako.fi

Jäsen
Satu Lehtinen
Consti Talotekniikka Oy
gsm 050-351 5380 
satu.lehtinen@consti.fi

 

Varajäsenet:  
Nina Salonen
Onninen Oy
gsm  040-7215335
nina.salonen@onninen.com


Tarja Uusitalo
Vallox Oy
puh 010 7732245
tarja.uusitalo@vallox.com


Jäseneksi

Yhdistyksen jäseneksi voi liittyä talotekniikka-alaa opiskeleva, alalla työskentelevä tai sidosryhmissä toimiva alasta kiinnostunut nainen, joka hyväksyy yhdistyksen tarkoituksen ja säännöt. Kannatusjäseneksi voidaan hyväksyä kaikki henkilöt tai yhteisöt, jotka suorittavat yhdistyksen vuosittain määräämän kannatusjäsenmaksun.

Lähetä jäsenhakemuksesi sivun alareunassa olevan linkin kautta yhdistykselle tai sähköpostiin sihteeri@lvi-naiset.fi ja kerro itsestäsi ja halustasi liittyä mukaan ryhmään iloiseen.

Vuodelle 2017 yhdistyksen jäsenmaksu on 25 €, opiskelijoille ensimmäinen vuosi on veloitukseton.

Kaikki talotekniikka-alalla toimivat naiset ovat tervetulleita yhdistykseemme mukaan!

Liity jäseneksi tästä!